Plan kolęd:

KOLĘDY 2015/2016

28.12.2015 r. – PONIEDZIAŁEK – 15:30

1.Jana III Sobieskiego 2

2.Jana III Sobieskiego 2a

3.Jana III Sobieskiego 2b

4.Jana III Sobieskiego 2c i d

5.Ulica Polna bloki 1, 1a, 1b

29.12.2015 r. – WTOREK – 15:30

1.Emilii Plater

2.Jagiellońska

3.Kochanowskiego

4.Waryńskiego (parzyste)

5.Waryńskiego (nieparzyste)

30.12.2015 r. – ŚRODA – 15:30

1. 18 Stycznia 3 – 29

2. 18 Stycznia 31 – 57A

3. Nad Stawem i 18 Stycznia 85 – 59

4. 18 Stycznia 105 – 87a

5. 18 Stycznia 131 – 107

2.01.2016 r. – SOBOTA – 14:30

1. Mała i Łączna

2. Działkowa

3. Michałowska

4. Ulica Polna domki jednorodzinne

5. Szkolna, Widokowa, Górna, Olszynowa

3.01.2016 r. – NIEDZIELA – 14:30

1. Skrajna i Krańcowa

2. Bobrowiska

3. Boczna do torów

4. Boczna za torami

5. J III Sobieskiego – domki jednorodzinne, Żółkiewskiego

4.01.2016 r. – PONIEDZIAŁEK – 15:30

1. Lidzbarska 1A do Polmo

2. Młyńska i Lidzbarska od 49 – 20

3. Lidzbarska 73 – 50

4. Żeromskiego i Lidzbarska 6

5. Krajobrazowa i Lidzbarska za torami

6.01.2016 r. – ŚRODA – 14:30

1. Lipowa i Słowackiego

2. Prosta

3. Litewska

4. Janaszka, Smoczyńskiego, Jastrzębskiego, Zieleniewskiej, 67 Pułku Piechoty i Klinickiego

5. Pocztowa i Zduńska

7.01.2016 r. – CZWARTEK – 15:30

1. Wodna

2. Św. Jakuba

3. Farna, Tylna, Kościelna

4. Przedzamcze i Zamkowa, Stary Plac Szkolny i Mały Rynek

5. Kilińskiego

8.01.2016 r. – PIĄTEK – 15:30

1. Hallera 1 – 13

2. Hallera 10A – 27

3. Kamionka

4. Kopernika 1 – 10

5. Kopernika 11 – 20

9.01.2016 r. – SOBOTA – 14:30

1. Korczaka 1 – 51

2. Korczaka 70 – 140

3. Korczaka 2a,b,c – 68

4. Piaski i Krótka

5. Piaski 8

10.01.2016 r. – NIEDZIELA – 14:30

1. Przykop 1 – 19

2. Przykop 2 – 28 i 29, 21 – 27 i 23a

3. Przykop 25 i 34 – 58

4. Przykop 35 – 51

5. Przykop 53 – 63 i 31 – 33

11.01.2016 r. – PONIEDZIAŁEK – 15:30

1. 700-lecia 1, 2

2. 700-lecia 3

3. 700-lecia 4

4. 700-lecia 6

12.01.2016 r. – WTOREK – 15:30

1. Mostowa 1 – 7

2. Mostowa 2 – 16

3. Mostowa 9 i 18 – 24

4. Gajdy 3 – 15 i Świerkowa

5. Żwirki i Wigury i Aleja Leśna

13.01.2016 r. – ŚRODA – 15:30

1. Mazurska 12 – 26

2. Mazurska 11

3. Mazurska 27 (1 – 30)

4. Mazurska 27 (31 – 61)

5. Mazurska 1 – 25

14.01.2016 r. – CZWARTEK – 15:30

1. Piwna

2. Królowej Jadwigi

3. 3 Maja 1

4. 3 Maja 2 – 9

5. 3 Maja 3 – 5

15.01.2016 r. – PIĄTEK – 15:30

1. Ks. Kujota 4 – 46

2. Ks. Kujota 1 – 37

3. Łazienna 1 – 13

4. Łazienna 14 – 37

5. Sokołów

16.01.2016 r. – SOBOTA – 14:30

1. Sienkiewicza 2

2. Sienkiewicza 3

3. Wybickiego 2 – 18

4. Wybickiego 20 – 37

5. Wybickiego 19

17.01.2016 r. – NIEDZIELA – 14:30

1. Sienkiewicza 3A – 21

2. Nad Drwęcą 1 – 5 i Bazarowa 2

3. Nad Drwęcą 7 – 21 i 6 –12

4. Nad Drwęcą 14 – 32 i 31

5. Grunwaldzka, Strzelecka

18.01.2016 r. – PONIEDZIAŁEK – 15:30

1. Ogrodowa 1 – 43

2. Ogrodowa 2

3. Ogrodowa 2a i 12

4. Ogrodowa 4 – 24

5. Nowa Kolonia 1-2

19.01.2016 r. – WTOREK – 15:30

1. Nowa Kolonia 3-4-5-6

2. Nowa Kolonia 7-7A-8-9

3. Nowa Kolonia 10 i 14

4. Nowa Kolonia 11 (1-30) i 15 (1-10)

5. Nowa Kolonia 11 (31-60) i 15 (11-25)

20.01.2016 r. – ŚRODA – 15:30

1. Nowa Kolonia 12 (1-30)

2. Nowa Kolonia 12 (31-60)

3. Nowa Kolonia 13 (1-30)

4. Nowa Kolonia 13 (31-60)

5. Nowa Kolonia 16

21.01.2016 r. – CZWARTEK – 15:30

1. Ceglana 1-15A i Orzeszkowej

2. Ceglana 20

3. Ceglana 23

4. Ceglana 24

5. Ceglana 26

22.01.2016 r. – PIĄTEK – 15:30

1. Matejki 2

2. Matejki 4

3. Matejki 6

4. Matejki 8 (1-35)

5. Matejki 8 (36-75)

23.01.2016 r. – SOBOTA – 14:30

1. Matejki 10 (1-35)

2. Matejki 10 (36-75)

3. Matejki 1, 3, 5, Matejki 12 (1-35)

4. Matejki 12 (36-75)

5. Witosa 8

24.01.2016 r. – NIEDZIELA – 14:30

1. Paderewskiego 9 i 11

2. Paderewskiego 7 i 13

3. Paderewskiego 2 – 12 – 12A

4. Paderewskiego 36 – 14 – 14A

5. Paderewskiego 1 – 5

25.01.2016 r. – PONIEDZIAŁEK – 15:30

1. Witosa 2 (1-30)

2. Witosa 2 (31-65)

3. Witosa 4 (1-30)

4. Witosa 4 (31-65)

5. Witosa 10

26.01.2016 r. – WTOREK – 15:30

1. Witosa 6 (1-31)

2. Witosa 6 (31-65)

3. Witosa 14

4. Witosa 16

5. Witosa 18

27.01.2016 r. – ŚRODA – 15:30

1. Witosa 20

2. Witosa 22

3. Witosa 24

4. Wyspiańskiego 1 (1-40)

5. Wyspiańskiego 1 (41-75)

28.01.2016 r. – CZWARTEK – 15:30

1. Wyspiańskiego 7 (1 – 40)

2. Wyspiańskiego 7 (41 – 75)

3. Wyspiańskiego 2 (2-35)

4. Wyspiańskiego 2 (36-69)

5. Wyspiańskiego 2 (70-100)

29.01.2016 r. – PIĄTEK – 15:30

1. Wyspiańskiego 3 (1-40)

2. Wyspiańskiego 3 (41-75)

3. Wyspiańskiego 5 (1-40)

4. Wyspiańskiego 5 (41-75)

5. Wyspiańskiego 13A

30.01.2016 r. – SOBOTA – 14:30

1. Wyspiańskiego 4

2. Wyspiańskiego 15 (1-30)

3. Wyspiańskiego 15 (31-60)

4. Wyspiańskiego 9 (1 – 40)

5. Wyspiańskiego 9 (41 – 75)

31.01.2016 r. – NIEDZIELA – 14:30

1. Wyspiańskiego 10C

2. Wyspiańskiego 8B

3. Wyspiańskiego 12

4. Wyspiańskiego 6B

1.02.2016 r. – PONIEDZIAŁEK – 15:30

1. Wyspiańskiego 19 (1-30)

2. Wyspiańskiego 19 ( 31-60)

3. Wyspiańskiego 17 (1-30)

4. Wyspiańskiego 17 (31-60)

5. Wyspiańskiego 14

2.02.2016 r. – WTOREK – 15:30

1. Wyspiańskiego 21 (1-30)

2. Wyspiańskiego 21( 31-60)

3. Wyspiańskiego 23 (1-30)

4. Wyspiańskiego 23 (31-60)

5. Wyspiańskiego 16

3.02.2016 r. – ŚRODA – 15:30

1. Duży Rynek 1 – 14

2. Duży Rynek 22 – 33

3. Duży Rynek 15 – 21 i Kościuszki

4. Uzupełnienia

ADMIN: Ks. Tomasz Recki
Design by www.adom.cba.pl